Yeni Metal Church Albümünden Bir Şarkı Daha “By The Numbers”

Yaklaşan Metal Church albümünden bir şarkı daha servis edildi.

“By The Numbers” isimli parça, “Out Of Balance” ve albümün başlık şarkısı “Damned If You Do”nun ardından yeni albümden paylaşılan üçüncü parça oluyor.

“Damned If You Do” başlıklı albüm topluluğun 12. stüdyo çalışması olurken 7 Aralık’ta Rat Pak Records etiketiyle, Avrupa genelinde ise Nuclear Blast tarafından piyasaya sürülecek.

Metal Church, 2016’nın Mart ayı sonunda  Rat Pak Records etiketiyle yayımladığı “XI” albümü ile sağlam bir geri dönüşe imza atmış, ardından on şarkılık konser kaydı “Classic Live”ı 2017 Nisan’ında piyasaya sürmüştü.

Topluluğun geçmişinde önemli ağırlığı olan “Blessing In Disguise” ve “The Human Factor” albümleri arasında bir yerlerde, klasik metal şarkılarından oluşan bir albüm olarak bahsedilen yeni çalışma merakla bekleniyor.

Uzun süredir grubun davulcusu olan Jeff Plate’in yerine bu albümde topluluğa katılan katılan Stet Howland yeni albümü şu sözlerle ifade ediyor, “Harika şarkılar, harika performanslar, harika prodüksiyon. Gerçekten eşsiz ve özel bir albüm. Şarkılar güçlü, hassas ve Metal Church vizyonunu yansıtıyor, grubun ilk yıllarındaki hayranlarını memnun edecek ve anında favori olacak şarkılardan oluşuyor”.

Aşağıda yeni Metal Church albümü şarkı listesi, kapak görseli ve paylaşılan şarkılar “By The Numbers”, “Out Of Balance” ve “Damned If You Do”yu bulabilirsiniz.

Metal Church “Damned If You Do” şarkı listesi:

  1. Damned If You Do
  2. The Black Things
  3. By The Numbers
  4. Revolution Underway
  5. 05: Guillotine
  6. Rot Away
  7. Into The Fold
  8. Monkey Finger
  9. Out Of Balance
  10. The War Electric

What's your reaction?

tr_TRTurkish