Kim miyiz?

2015’in Aralık ayında hayata biraz olsun renk katmak için yayın hayatına başlayan ve inatçı bir keçi gibi vazgeçmeyen Rotka geçen sekiz yılın ardından Rotka TV ve Rotcast’le görsel ve işitsel mecralarda varlığını sürdürmeye başladı. Bu yolculuğun her durağında kendi alanında en iyisini yapma gayretindeki yetenekli insanların sayısı çoğaldıkça Rotka için yeni bir başlangıcın kapısı aralandı. Sonunda o kapı ardına kadar açıldı ve bir ajansa dönüştü.

Ne mi yapıyoruz?

Rotka, çıktığı yolda her çiçekten bal almaktan da geri durmadı. Yeri geldi reklam filmleri çekti yeri geldi etkinlik düzenledi. Yaratıcılık sınır tanımaz deyip o gazla içerikler üretti, birçok markayı ihya etti! Sanat, kültür, etkinlik derken yılların birikimiyle Rotka, arkasında yüzlerce iş ve hatırlayınca gülümseten anı bırakmaya devam ediyor.

İletişim

Sizi uzay boşluğunda, isimsiz bir alana yönlendirmek istemedik. Ekibimize direkt olarak ulaşabileceğiniz e-mail adreslerimiz

[email protected]

[email protected]

ROTKA Nedir?

“Arada güzel şeyler de oluyor” ama o güzel şeylerin çoğu haberimiz dahi olmadan başlayıp bitiyor dedik ve güzellikleri aramaya, biriktirmeye, paylaşmaya karar verdik. 2015 yılı Aralık ayında yayına başlayan ROTKA, yoğun gündemin içinden arada bir kendini gösteren renkli, içi gülümsemelerle dolu kocaman bir balon. Çok düşünen, çok konuşan, bunu yaparken eğlenen ve bu eğlenceye bolca ortak arayan birilerinin hayali.

Bu hayal 2023’te büyüdü;  ROTKA TV ve ROTCAST yayın hayatına başladı. Ayrıca Rotka bir ajans olarak hizmet vermeye başladı.

rotkanedemek

tr_TRTurkish