Yeni Blur Belgeseli ‘To the End’den Fragman Paylaşıldı

Blur, 2023 yılında yeniden bir araya gelmelerini konu alan ‘Blur: To the End’ adlı yeni bir belgesel hazırladığını duyurdu. Fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Klip, grubun geri dönüş albümleri ‘The Ballad of Darren’ı kaydetmek için yeniden bir araya geldikleri ve yeniden birleşme turnesine hazırlandıkları sahne arkası görüntülerine bir bakış sunuyor. Damon Albarn, “Ben sadece bunu bizim gibi insanlar için mümkün olduğunca dürüst bir şekilde yapmakla ilgileniyorum,” diyor.

Resmi açıklamaya göre film, “Dört arkadaşın – ve otuz yıllık grup arkadaşlarının – Damon Albarn, Graham Coxon, Alex James ve Dave Rowntree’nin geçen yaz temmuz ayında Londra Wembley Stadyumu’nda kapalı gişe verdikleri ilk konserleri öncesinde yeni şarkılar kaydetmek için 2023’ün başlarında bir araya gelmeleriyle başlayan benzersiz ilişkilerini anlatıyor.”

‘To the End’ şimdilik sadece 19 Temmuz’dan itibaren İngiltere ve İrlanda sinemalarında gösterime girecek, ancak grup uluslararası sinema gösteriminin detaylarının “çok yakında” olacağının sözünü verdi.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish