Padme’den İki Şarkı Birden: “Göktaşları” ve “Bugün Ölmek İçin N’aptın?” (BÖİN) Yayında

Padme, Tamar Records etiketiyle yayımlanan iki yeni şarkı “Göktaşları” ve “Bugün Ölmek İçin N’aptın?” (BÖİN) ile huzurlarınızda.

Padme, bir süredir etrafta olan insanlar tarafından kurulmuş bir arkadaş grubunun, bir müzik grubuna dönüşebileceğinin bir kanıtıdır. Dünyadaki birçok şeyi anlamlandırma çabalarında, ciddiyetle harmanlanmış şakalar aracılığıyla satirik ve ironik bir tavra sahiplerdir. Hayatın bizim üzerimizden her geçip gittiğinde bizim üzerimize bıraktığı etkiyi öfkeyle, absürdizmle, kahveyle ve çok gerekli olduğunda birazcık hüzünle harmanlayan grup, hala aktif olarak etrafta.

Bu arada şu ana kadar 1 EP, 3 uzun çalar albüm yayınlayan grup; Türkiye’nin ve Avrupa’nın gerek toplu alanlarında gerek en ücra köşelerinde insanlara dertlerini anlatmıştır, anlatmaya da devam edecektir. Devletler kötü bir şeyler yaptığında o eylemlerde orada bulunmaları muhtemeldir.

Padme – Göktaşları & Bugün Ölmek İçin N’aptın? single lansmanı 20 Eylül Çarşamba günü Blind İstanbul sahnesinde gerçekleşecek.

tr_TRTurkish