Nova Norda ve Soft Analog İş Birliğinin Ürünü “Bugün Benim Günüm” Yayında

Nova Norda ve Soft Analog bir araya gelerek, birbirinin sound ve sözel anlatımlarını harmanlayarak “Bugün Benim Günüm” şarkısını yayımladı.

Şarkı, eski pop-rock soundunu modern bir dokunuşla buluşturarak, içimizdeki çocuksu ve coşkulu yanı harekete geçiriyor. “Bugün Benim Günüm”, sevinç dolu anları hafızalara kazımak ve birlikte kutlama ruhunu yaşatmak için ideal bir şarkı.”

Söz ve müziği Ömer Çelik, Ecem Böke, İdil Tavşanlı üçlüsüne ait şarkının mix işlemleri Ömer Çelik, mastering dokunuşları ise Uğur Yelkenci imzası taşıyor.

Nova Norda sahne ismiyle üretimlerini sürdüren Ecem Böke, 2018’de kurumsal bir kariyeri geride bırakarak müzikal bir yolculuğa çıkan bir elektro-pop müzisyeni ve girişimcidir. İlham, cesaret ve motivasyon etrafında dönen şarkılarıyla, canlı ve enerjik sahne performanslarıyla izleyicileri etkileyerek, heyecan verici konserlere imza atıyor.

Yeni albümü “Dans İllüzyon” ile ses getiren Soft Analog, 2019’da Ankara da kuruldu. İdil Tavşanlı ve Ömer Çelik’ten oluşan ikili, disko, synth-pop, dream-pop, funk, elektro dans pop ve dans müziği türlerinin seslerinden etkilenmektedir. Grubun ilham kaynağı, ’80’ler ve ’90’lardaki seslerden gelir ve özellikle o dönemin synthhesizer’larından, disko-funk bas ve davul ritimleri ile eski moda tarzından etkilenir. Modern yaşamın yarattığı duyguları ve farkındalığı konuşarak, Soft Analog, şarkılarında melankolik ve eleştirel sözlerle dinleyiciyle buluşur.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish