Iron Maiden’ın Kolombiya’daki İlk Konserine Girmeye Çalışan İki Gencin Öyküsü

Iron Maiden’in Kolombiya’daki ilk konseri günü Bogota sokaklarına uzanan ve iki genç hayalperestin hikayesini anlatan film “The Night Of The Beast” ile ilgili detaylar açıklandı.

Şu anda post prodüksiyon aşamasında olduğu belirtilen İspanyolca “La Noche De La Bestia” isimli film, Fidelio Films tarafından çekildi ve Mauricio Leiva-Cock tarafından yönetildi.

Filmin konusu ise şöyle: “Iron Maiden’in Kolombiya’daki ilk konser günü Vargas ve Chuki isimli iki genç metal tutkunu Bogota sokaklarındadır. Serseriler en değerli varlıkları olan en sevdikleri grubun konser biletlerini çaldığında ise günleri harap olacak ve dostlukları test edilecektir.”

Film kurgusal olsa da, konu iki genç metalcinin Iron Maiden’in Latin Amerika ülkesindeki ilk konserini izlemek için yolculuk ettiği 2008’deki gerçek olaylara dayanıyor.

Filmin müziklerinde ise “Aces High” ve “The Trooper” gibi klasik Iron Maiden şarkılarının yanı sıra Vein, Agony, Masacre, Darkness, La Pestilencia ve daha birçok Kolombiyalı metal grubunun şarkıları yer alıyor.

Fidelio Films tarafından çekilen filmin çıkış tarihi henüz belli değil.

blabbermouth.net

tr_TRTurkish