Charles’ın Gelecek EP’sinden İkinci Tekli “Keep Shining” Yayında

Charles, müziğindeki özgün ve etkileyici yaklaşımıyla dinleyicileri kendine çekmeye devam ediyor. Yaklaşan EP’si “Juggling Underwater”ın ikinci şarkısı olan “Keep Shining” yaşamın karmaşıklığını müzikal bir dokunuşla ele alıyor.

Charles’ın “Juggling Underwater” EP’sinin “This Feels Wrong”dan sonraki ikinci teklisi “Keep Shining” elektro gitar, klasik gitar, synthesizer ve elektronik davulun muazzam bir sentezi ile dinleyicilerle buluşuyor. Şarkı, hayatta bazı zorluklarla karşılaşsak da içimizdeki parıltıyı ve çaba gösterme isteğini vurguluyor.

Sanatçının müziği, içsel gücünü ve aydınlığını koruma kararlılığını yansıtıyor. Elektronik tınılar ve harmonik vokaller, dinleyicileri karanlık sulardan aydınlığa doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Şarkının ritmik yapısı, hayatın akışını simgeliyor ve pes etmemek için mücadele etmenin güzelliğini anlatıyor.

Charles, müzikal kariyerindeki altı yılı aşkın süreçte 12 şarkılık “Blue Days, Demos” isimli bir albüm ve 9 tekli yayınladı. Indie ve alternatif tarzlarda müzik yapan sanatçı, dinleyicilere kırılganlık ve doğallıkla harmanlanmış bir müzikal deneyim sunuyor. Şarkı sözlerinden vokal performansına, beste yapımından prodüksiyona kadar her detayı titizlikle ele alan Charles’ın 7 Haziran’da yayınlanacak EP’si “Juggling Underwater”dan ikinci teklisi “Keep Shining” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish