Placebo Duygusal Yeni Single’ı ‘Happy Birthday In The Sky’ı Paylaştı

Placebo gelecek albümden ‘Happy Birthday In The Sky’ isimli duygusal yeni şarkısını paylaştı.

Şarkı 25 Mart’ta dinleyiciyle buluşacak yeni albüm ‘Never Let Me Go’dan kulaklarımıza ulaşan dördüncü kayıt oluyor. Daha önceki albümden ‘Beautiful James’, ‘Surrounded By Spies’ ve ‘Try Better Next Time’ isimli şarkılar paylaşılmıştı.

Brian Molko yeni single hakkında, “’Happy Birthday In The Sky’ benim için albümdeki en yürek parçalayıcı anlardan biri. Artık aramızda olmayan insanlara doğum günün kutlu olsun dediğimde epeydir kullandığım bir tabir,” diyor ve devam ediyor,

“Düşündüğüm şey, bunun çok içten ve duygusal olarak çok yoğun olduğu ve dinleyiciye gerçekten çok güçlü bir şey ileteceği.”

Molko, The Guardian ile yaptığı bir röportajda ise yaklaşan albümün iklim değişikliği, aşırı eşitsizlik ve sürekli gözetim altındaki bir toplum temalarını ele aldığını ancak tüm cevaplara sahip olmadığını ve “içten gelen, çok insani bir şeyi ifade etmek istediğini” söylemişti.

2013’ün Eylül ayında yayınlanan “Loud Like Love”dan neredeyse on yıl sonra dinleyiciyle buluşacak “Never Let Me Go”, Placebo’nun sekizinci stüdyo albümü olarak geçiyor kayıtlara.

tr_TRTurkish