Mike Tramp, Vito Bratta’ya Yeni Bir İş Birliği Önerdiğini Ancak Bunun White Lion Olmadığını Söyledi

Eski White Lion şarkıcısı Mike Tramp, TotalRock’tan Dawn Osborne ile yaptığı yeni bir röportajda, gitarist Vito Bratta’nın yer aldığı grubun klasik kadrosunun yeniden bir araya gelme olasılığından bir kez daha bahsetti.

Tramp, Blabbermouth.Net tarafından aktarıldığı üzere şöyle diyor: “Açıkçası, ne zaman bir şey paylaşsam, insanlar hep aynı soruyu soruyor. Ve ne yazık ki bu sorulara cevap verebilecek başka bir kaynak yok, Vito gibi.

Vito ile çok iletişim halindeyim ve asla müzik hakkında konuşmuyoruz, falan filan. Vito bir şey yapmak isterse ne yapacağını biliyor,” diye devam ediyor Mike.

Bu kadar basit. Ben de White Lion kavuşmasını istemediğimize inanıyorum. Bence bir zamanlar sahnede, güçlü bir şarkı yazarı ekibi olarak, güçlü bir performans sanatçısı olarak birlikte olduğumuza dair harika anılarımızı paramparça ederdi. Tam bir grupla çaldığım Avrupa festivallerine gittiğimde, dönüştüğüm ve bugün nerede olduğumu ve bunun ne anlama geldiğini anladığım zaman o kadar iyi olmazdık diye düşünüyorum. Öte yandan, bunu dürüstçe söyleyeceğim, bu röportajdan sadece iki saat önce Vito’ya bir e-posta yazdım ve temelde şöyle bir şeydi: “Dünyaya açılmaya ve ikimizin yazdığı şarkıları çalmaya hazırlanırken, hayranlar sağdan soldan akın ediyor,” Vito ne yapıyor?” diye soruyorlar.

Ve diyorum ki, ‘Sadece, Jimmy Page ve Robert Plant’in Led Zeppelin’de reform yapmak istemedikleri zaman yaptıkları gibi, benimle daha fazla iş birliği yapma dürtüsünü hissettiyseniz, nerede olduğumu biliyorsunuz. White Lion olarak sahneye birlikte çıkmayacağımızı da biliyorum.

Bu yüzden insanların bilmesi önemlidir çünkü Mike Tramp White Lion’dan bahsediyor ve Mike Tramp orada White Lion söylüyor veya Vito Bratta/Mike Tramp şarkıları, Vito ile çalmak istemediğim anlamına gelmiyor ama bu olmayacak,” diye ekliyor Mike.

Keşke Vito çıkıp da böyle bir açıklama yapsa. Ama onunla aramız çok iyi. Yaşlandıkça ve geriye baktıkça birlikte geçirdiğimiz zamanı daha çok önemsiyorum. Bunun boktan bir birleşmeyle paramparça olmasını istemiyorum, falan filan. Eski karımla tekrar bir araya gelmek istemiyorum.”

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish