Martin Scorsese, Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’la birlikte Sinatra Biyografisini diriltmeyi Umarken Steven Spielberg UFO Filmi Planlıyor

Martin Scorsese’nin Frank Sinatra’nın biyografisine dahil olmasından bu yana en az 15 yıl geçti. Hugo’nun zamanında Scorsese 3D’den o kadar heyecanlanmıştı ki onu ve Silence’ı (!) bu formatta çekmeyi düşündü; bunun gerçekleşmediğini söylemeye gerek yok. Yıllar geçti, haklar buharlaştı ve her geçen gün daha meşgul olan seksen yaşındaki yönetmen yoluna devam etti. Variety’ye göre Scorsese’nin ilerlemek için belki de her zamankinden daha istekli olması büyük bir sürpriz: Leonardo DiCaprio’nun mavi gözlerini düşünürken Jennifer Lawrence Sinatra’nın ikinci eşi Ava Gardner’ı canlandıracak. Apple ( Flower Moon’dan ) ve Sony projeyle ilgileniyorlar ama hikayenin sahibi Tina Sinatra’nın henüz onay vermemiş olması nedeniyle bunun pek önemi yok. Ancak bunun bir teferruat olduğu düşünülüyor.

Diğer taraftan Steven Spielberg’ün senaryo yazımında son derece güvenilir olan David Koepp’le birlikte “kendi orijinal fikrine dayanan” bir UFO filmi üzerinde çalıştığı haberi yapıldı. Fabelmans’dan sonra psikanaliz bileşenlerini saklamak çok daha zor olacak.

screenrant

tr_TRTurkish