Joan Jett and the Blackhearts’dan Yeni Şarkı “Fresh Start”

Joan Jett ve ekibinden “Fresh Start” isimli yeni bir şarkı geldi.

Parça,  28 Eylül’de gösterime girecek olan Joan Jett belgeseli “Bad Reputation”da yer alıyor.

Joel Marcus tarafından kaleme alınan ve geçtiğimiz Ocak ayında Sundance Film Festivali’nde prömiyeri yapılan filmin yönetmen koltuğunda  Kevin Kerslake oturuyor.

“Bad Reputation”, Jett’in hayatına bir bakış olarak, tümü kadınlardan kurulu Amerikan rock grubu “The Runaways”in kurucusu olduğu yıllardan,  1980 yılında yapımcı ve menajer Kenny Laguna ile bir araya gelmesi ve pop kültüründe kalıcı hale gelerek rock ‘n’ roll sahnesine adını yazdırdığı dönemleri içeriyor.

Ayrıca, filmin soundtrack albümü de Legacy/Blackheart etiketiyle 28 Eylül’de yayımlanacak. Albümde, yeni şarkı “Fresh Start” ile birlikte Joan Jett and the Blackhearts tarafından hazırlanan canlı ve stüdyo performanslarının yanı sıra The Runaways, Bikini Kill ve Sex Pistols ile beraber “Androgynous” isimli Miley Cyrus, Laura Jane Grace ve Joan Jett tarafından seslendirilen daha önce yayımlanmamış bir parça bulunuyor.

Yeni “Joan Jett and the Blackhearts” şarkısı “Fresh Start” ve Joan Jett belgeseli “Bad Reputation”ın fragmanı hemen burada.

tr_TRTurkish