+1 Sunar: Rock Off Festival Geri Dönüyor!

En son 2019 yılında gerçekleştirilen +1 Sunar: Rock Off Festival, 2 yıl aradan sonra 30 Temmuz 2022’de geri dönüyor.

Önceki yıllarda Megadeth, Korn, Gojira, HIM, Amon Amarth, Apocalyptica, Stratovarius, Behemoth, Haggard, Turisas My Dying Bride, Pentagram, Murder King gibi birçok yerli ve yabancı grubun sahne aldığı Rock Off Festival, bu sene 30 Temmuz 2022 Cumartesi günü Parkorman’da gerçekleşecek.

İmza seansları, söyleşiler ve gün boyu metal müziğin hüküm süreceği festivalin kadrosu yine metal müzikseverleri tatmin edecek pırıltıya sahip.

10 Haziran’da yeni albümü “Hate Über Alles”i yayımlayan thrash metal sahnesinin efsanelerinden Alman grup Kreator’un yeni şarkılarını da çalacağı festivalde, Norveç’in progressive metal sahnesine hediyesi Leprous, In Flames’in eski üyelerinin kurduğu İsveçli melodik death metal grubu The Halo Effect ve Belçikalı black, death-doom metal grubu Thurisaz unutulmaz performanslara imza atacak.

Ayrıca memleket folk metal sahnesinin önemli grubu Yaşru, “Endless Avrupa Turnesi” kapsamında festival sahnesinde olacak İstanbullu black metal ekibi Moribund Oblivion ve yeni albümü “Rise Of The Alchemist” ile büyük alkış alan power metal grubu Saints ‘n’ Sinners, Rock Off sahnesinde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Günün müzikleri için ise Metehan Mert Çakır ve Adi Akbay DJ kabininde olacak.

Biletler biletix.com‘da, özel basım indirimli biletler ise Hammer Müzik (İstanbul), Goblin Oyun Kulübü (İstanbul) ve Always Rock Bar (Ankara)’da.

tr_TRTurkish