Vincent Baykal Ada’nın Yeni Şarkısı “Bilmem Neredeyim” Yayında

2020 yılından bu yana ürettiği şarkılarla indie pop türünü severlerin radarına giren Vincent Baykal Ada’nın yeni kaydı “Bilmem Neredeyim”, dijital platformlarda yayımlandı.

Bağımsız/alternatif müzik sahnesinin üretken isimlerinden Vincent Baykal Ada’nın yeni şarkısı “Bilmem Neredeyim”, Garaj Müzik etiketiyle bugün tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Vincent Baykal Ada’nın 2023 yılında dinleyicilerle buluşturacağı kayıtların ilki olan “Bilmem Neredeyim”in söz, müzik ve düzenlemesi bundan önceki pek çok şarkıda olduğu gibi müzisyenin kendisine aitken, şarkının masteringi ise Haktan İlhan tarafından yapıldı.

Akustik gitar ve altlardan duyulan yaylı çalgıların harmanlandığı melodik altyapıya Ada’nın yalın ve kendine özgü vokalinin eşlik ettiği duygusal şarkının sözleriyse arafta kalınmışlığın ve eskiye tutunuşun hikayesini anlatıyor.

Yeni EP üçlemesinin diğer kayıtları, önümüzdeki aylarda yine Garaj Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini alacak.

Bununla birlikte Vincent Baykal Ada, günümüz insanının farklı duygularına dokunan şarkılarıyla 6 Nisan Perşembe akşamı Kadıköy’ün köklü konser mekanlarından Karga’da dinleyenleri ile buluşacak. Konserde Ada’ya gitarda Haktan İlhan, basta Sezgin Kırılmaz ve davulda ise Deniz Ünlü eşlik edecek.

What's your reaction?

tr_TRTurkish