Türk Pop Müziğinin En Önemli İsimlerinden Nazan Öncel, 25 Ağustos’ta Küçükçiftlik Bahçe’de!

KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de düzenlenen Yüzdeyüz Akustik konserlerinde sahne şimdi de şarkılarıyla nice nesiller yetiştiren ve müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran Nazan Öncel’in!

Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden Nazan Öncel, 25 Ağustos’ta vereceği konserde Sokak Kızı, Gidelim Buralardan, Erkekler de Yanar, Geceler Kara Tren gibi 90’lardan bugüne en güzel şarkılarının akustik versiyonlarını seslendirecek. Yemyeşil huzurlu bahçe ortamıyla şehrin merkezinde ama karmaşasından uzak bir kaçış noktası sunan KüçükÇiftlik Bahçe’de, URU ve Art-İst Organizasyon tarafından düzenlenen %100 Akustik konserlerinin biletleri Biletix’te, Bubilet’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Türk pop müziğin en üretken ve önemli söz yazarı, besteci ve şarkıcılarından Nazan Öncel, 50 yıla yaklaşan profesyonel müzik kariyerinde imza attığı sayısız şarkıyla Türk pop müziğine damga vurdu. 1982’de çıkan ilk stüdyo albümü Yağmur Duası’nın ardından Bir Hadise Var, Ben Böyle Aşk Görmedim, Göç, Sokak Kızı, Demir Leblebi, Yan Yana Fotoğraf Çektirelim, 7’n Bitirdin, Hatırına Sustum, Hayvan, Bazı Şeyler, Durum Şarkıları adlı albümlerini yayımlayan sanatçı, Sokak Kızı albümünün çok sevilmesiyle bu lakapla anılmaya başladı. Hem kendisinin hem de farklı sanatçıların seslendirdiği onlarca klasikleşmiş bestesiyle Türkçe müzik dünyasında adeta efsaneleşen Nazan Öncel, çok sayıda genç müzisyene de destek verdi.

Dinleyicileri KüçükÇiftlik Bahçe’de “iyi ve sakin müzik”le mest eden %100 Akustik konserlerinde İstanbullular, dostlarıyla birlikte şehrin merkezinde ancak gürültüsünden uzakta, ferah ve konforlu bir ortamda sakin yaz akşamlarının tadını çıkarıyorlar. KüçükÇiftlik Bahçe’nin sakin, püfür püfür ve samimi ortamında İstanbullular hem en sevilen yerli müzisyenlerin şarkılarını akustik versiyonlarıyla dinliyor hem de yeme-içme alternatifleri eşliğinde hoş vakit geçirme fırsatı buluyorlar.

URU ve Art-İst Organizasyon tarafından düzenlenen %100 Akustik konserlerinin biletleri Biletix’te, Bubilet’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish