The Ringo Jets’den Gelecek Albümün Müjdecisi Güzellik: Yeni Şarkı “Last Man Standing” Yayında

Memleket rock n’ roll sahnesinin nadide güzellikler sunan ekiplerinden The Ringo Jets’in, gelecek albümün müjdecisi yeni şarkısı “Last Man Standing” tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

Grubun şubat ayında dinleyiciyle buluşacağı ön görülen “RADIO RINGO” isimli yeni albümünden kulaklarımıza ulaşan şarkı, gerek yapımdaki parlaklığı gerekse geçmişe göndermeler içeren tını bütünlüğüyle gelecek albüme yönelik heyecanı arttırıyor. Bilhassa vokallerdeki zenginlik ve harekete geçiren gitar solosuyla “Last Man Standing” kendini defalarca dinleten şarkılardan.

İstanbul merkezli bağımsız müzik firması Ferment Records markasıyla dinleyiciyle buluşacak yeni albüm “RADIO RINGO”, davul ve vokallerde Lale Kardeş, gitar ve vokallerde ise Deniz Ağan ile Tarkan Mertoğlu’ten oluşan grubun 2018 tarihli albümü “Open “Sesame”dan bu yana ilk yeni şarkılarına ev sahipliği yapıyor.

Üçlünün, gitarist Tarkan Mertoğlu yapımcılığında kaydedilen ilk şarkısı da olan “Last Man Standing”, Stüdyo No:5’te ekibin uzun süredir güçlerini birleştirdiği Ozan Çanak ile birlikte kaydedilirken, miks işlemleri Chris Sheldon, mastering ise Chris Athens imzası taşıyor.

tr_TRTurkish