Synth-Pop Grubu Klor’dan “Güneş Batıyor” Şarkısına 80’ler Tadında Bir Klip Geldi

Yerli sahnemizin, geçtiğimiz yıl çıkış yapan synth-pop gruplarından Klor’un ilk göz ağrısı “Güneş Batıyor”, DIY klibiyle birlikte bizi havuz kenarında bir yaz partisine davet ediyor!

Klor, 23 Ekim 2020’de BBI Music Co. etiketiyle yayınladığı synth ve funk kıvamındaki ilk teklisi Güneş Batıyor’a hazırlanan kliple birlikte, yeni parçaları öncesinde dinleyiciyi ferahlatırken aynı zamanda da 80’ler dünyasında bir tur atmamızı sağlıyor.

80’ler görüntülerinin upcycle edildiği klipte, grup üyeleriyle beraber Miami’den Barcelona’ya, paten pistlerinden tasasız plajlara bir yolculuk gerçekleştiriyoruz. Eski görüntülere yeniden hayat veren klip, zaman makinesine soktuğu izleyenleri anında problemlerinden uzaklaştıran eğlenceli bir dünyaya ışınlıyor. BG Creative’in yapımını üstlendiği, DIY yaklaşımıyla hazırlanan klip, Berk Gül ve Ege Tül imzası taşıyor.

Deniz Dağlar Atalay, Ege Öztayfun ve Onur Sherifi’den oluşan grup; evde kurdukları stüdyoda bir yandan keyif alacakları ve heyecan duyacakları melodiler üretirken bir yandan da sık sık oyun molası veriyor. Eğlenceli müzikler üretmek için eğlenmek gerektiği fikriyle özgün bir yaklaşım ve özgün müzikler ortaya koyuyor.

Son olarak geçtiğimiz aralık ayında yayınlanan “Son Jeton” parçasının ardından Klor, mart ayında paylaşmaya başlayacağı yeni şarkılarının hazırlığı içerisinde.

tr_TRTurkish