“Star Wars” Temalı Metal Grubu “Galactic Empire”, 4 Kasım’da Küçükçiftlik Bahçe’de

Uçsuz bucaksız “Star Wars” evreninin kapıları, sinema tarihinin bu efsanevi serisinin müziklerini metal müzikle yorumlayan Galactic Empire’ın konseriyle 4 Kasım’da KüçükÇiftlik Bahçe’ye açılacak!

Üçüncü stüdyo albümleri Special Edition’ın Avrupa turnesi kapsamında İstanbul’a gelecek olan ABD’li grup, Türkiye’deki “Star Wars” hayranlarıyla ilk kez buluşacak. Filmin müzikleri, kostümleri, ışın kılıçları ve grubun ürünlerinin satıldığı stantlarla tam bir “Star Wars” çılgınlığının yaşanacağı konser sonrasında Galactic Empire üyeleri hayranlarıyla bir araya gelerek fotoğraf da çektirecek. Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Hem grup üyelerinin hem de dinleyicilerin film serisinden kostümler ve aksesuarlarla katılacağı konserle benzersiz “Star Wars” evreni bu defa şehrin merkezine taşınacak.

Çok uzun zaman önce değil, çok da uzak olmayan bir galakside… Evrenin daha önce hiç görmediği bir grup, tek bir amaç için kuruldu: Galactic Empire olarak bilinen durdurulamaz bir müzikal “güç” yaratmak…

2015’te Pennsylvania’da kurulan Galactic Empire, efsanevi besteci John Williams’ın “Star Wars” serisi için bestelediği ikonik müzikleri heavy metal tarzında yeniden yorumlayarak, birçok sistemde korkulan, ezici bir müzikal güç yarattı. Performanslarını Darth Vader, Boba Fett, Stormtroopers ve diğer Sith’lerin kostümleriyle sergileyen grup, Cotter Champlin, Erik Ryde, Brett Anspach, Kevin Penny ve Ben Gaines’den oluşuyor. Tekli ve EP’lerin yanı sıra Galactic Empire ve Episode II adlı iki de stüdyo albümü çıkaran Galactic Empire, Mayıs 2023’te yayımladıkları üçüncü albümleri Special Edition’ın ABD turnesinin ardından şimdi de Avrupa turnesini sürdürüyor.

Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenen Galactic Empire konseri için biletler Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish