Oğuzhan Okur’un İlk E.P’si “İlk Notlar” Yayında

17’li yaşlarından beri birçok amatör grupla sahne alan Oğuzhan Okur’un, solo kariyerinin ilk adımlarını attığı “İlk Notlar” E.P’si yayında. Lise yıllarında yazdığı tozlu defterlerin arasından çıkan bu E.P Oğuzhan’ın solo kariyerine başlangıcı için de duygusal bir anlam ifade ediyor.

“İlk Notlar” E.P fikrinin çıkış noktası olan “Güneşi Takip Ederken” şarkısı, çocuk yaşlarda yaşanan aşkların ne kadar masum olduğunu bizlere hatırlatıyor. Bizleri çocukluk anılarımıza ve o masum duygulara geri götürerek nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor.

“Güneşi Takip Ederken” teklisi, Oğuzhan Okur’un kendine has yorumu ve içinde barındırdığı Country müzik öğeleriyle solo müzik kariyerinde önemli bir rol oynayacak. “İlk Notlar” E.P’sinin ardından, Türkçe müziğin bilinen eserlerini yeniden yorumlayarak kendi benzersiz tarzını gösterecek olan Oğuzhan Okur’un bu teklisi dinleyicileri büyülemeye hazırlandığının bir habercisi niteliğinde.

Geçen aylarda paylaşılan “İlkbahar” ve “Sev Biraz” isimli teklilerle birlikte üç şarkının yer aldığı “İlk Notlar”, d’Art Music Co. etiketiyle müzikseverlerle buluştu.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish