NFT Dizilerinin Yükselişine Hazır mıyız?: Bir Heves mi Yoksa Geleceğin Ta Kendisi mi?

Dijital içeriği tüketme şeklimizin değişmek üzere olabileceğine dair olası bir işare olan başka bir NFT televizyon programı duyuruldu.

Hawkeye ve Van Helsing oyuncusu Aleks Paunovic, bilimkurgu NFT dizisi GenZeroes’da başrol oynayacak ve yürütücü yapımcılık yapacak. Proje, ilk canlı aksiyon NFT dizileri arasında yer alıyor ve hareketli grafik çizgi romanlarla zenginleştirilecek 10 bölümden oluşacak. Yapımcıların projenin tamamen finanse edildiğini söylüyor ve bölümler Mart ayı başlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizi, on fraksiyonun insanlığın geleceğini kontrol etmek için savaştığı bir uzaylı istilasının dünyayı harap etmesinden 200 yıl sonra geçiyor. Van Helsing yazarları Matt Venables ve Jeremy Smith dizinin showrunner’ları. Ayrıca Neil Stevenson-Moore ile birlikte yürütücü yapımcılık yapacaklar. Yönetmen Kimani Ray Smith. Projeyi Kanadalı şirket House of Kibaa üretiyor.

GenZeroes serisini izlemek için izleyicilerin House of Kibaa web sitesi aracılığıyla bir NFT satın almaları gerekecek.

“GenZeroes Universe” bir canlı aksiyon dizisi, çizgi roman ve koleksiyon içeriyor. NFT sahipliğinin her seviyesi, serinin kısmi sahipliğine izin veren en üst seviye ile farklı faydalar sağlayacak. Dizinin House of Kibaa web sitesinde NFT olarak yayınlanmasından sonra ana akım izleme için daha geniş bir platformla müzakerelerin sürdüğünü söylüyor.

Dizideki NFT sahiplerinin dizi için yapılan anlaşmalardan elde edilen karlara katılıp katılmayacağını sorusuna gelince yapımcılar şu cevabı verdi: “NFT’lerin ve blok zinciri teknolojisinin güzel yanı, işlemlerin şeffaflığıdır. Token sahipleri, canlı akış “perde arkası” erişimi, dizi içeriğinin erken ve özel sürümleri gibi avantajlardan ve ayrıca akıllı sözleşmeler ve NFT yardımcı programları tarafından belirlenen diğer platformlarla yapılan anlaşmalardan elde edilene3n ve avantajlardan yararlanacak.NFT faydalarının geçerli düzenlemelere uygun olmasını sağlamak için son ayrıntılar geliştiriliyor.”

Bir NFT film veya TV projesine kendini adamış en büyük oyunculardan biri haline gelen Paunovic, proje hakkında şunları söyledi: “Sanatçı odaklı bir platformda sanatçı olmaktan daha heyecan verici bir şey yok. Bu proje bilim kurgu fandomuna adanmıştır ve onlara pek çok düzeyde dahil olma fırsatı verir. Bu eğlencede bir evrim ve House of Kibaa ile çalışmaktan heyecan duyuyorum.”

görsel: GenZeroes, House Of Kibaa

kaynak

tr_TRTurkish