Melike Şahin’den Beklenen Üç Konser Kaydı: “Harbiye 2022” Yayında

Melike Şahin’in Eylül 2022’de Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’ndaki unutulmaz konserlerinde seslendirdiği 3 şarkıdan oluşan “Harbiye 2022”, Gülbaba Records etiketiyle dinleyiciyle buluştu.

Melike Şahin, 2 ve 6 Eylül 2022 tarihlerinde Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda art arda verdiği ve biletleri satışa çıkar çıkmaz tükenen konserlerde, kendisini dinlemeye gelenleri mest etmişti.

Diva Bebe, her iki gecede de hayranlarına hem ilk albümü “Merhem”den, hem artık güçlü sesi ve duru yorumuyla özdeşleşen cover parçalardan, hem de müzisyen dostlarıyla yaptığı düetlerden oluşan bir repertuarla, unutulmaz anlar yaşatmıştı.

2 Eylül’deki konserinde seslendirdiği “Dön Ne Olur” performans videosu, haftalarca YouTube’un müzik trendlerinde 1 numarada kaldı. Bu iki harika konserden kayıtlarla, “Dön Ne Olur”un yanı sıra, performans videosuyla birlikte yayınlanan “Bedelini Ödedim” ve sanatçının Ah! Kosmos ile iş birliğinin ürünü “Miras”tan oluşan ve aylardır beklenen “Harbiye 2022” başlıklı maxi single Gülbaba Records etiketiyle yayında.

What's your reaction?

tr_TRTurkish