Mary J. Blige Gelecek Albümünü Duyurdu ve İki Yeni Şarkı Paylaştı

ABD, R&B ve hip hop soul sahnesinin özel seslerinden Mary J. Blige yeni stüdyo albümünün duyurusuyla birlikte albümün isim şarkısı “Good Morning Gorgeous” ve “Amazing” single’larını yayımladı. Albüm Blige’nin, Inglewood, California’daki Super Bowl LVI devre arası gösterisi sırasında sahne almasından iki gün önce, 11 Şubat’ta dinleyiciyle buluşacak.

Blige, D’Mile, H.E.R., Lucky Daye ve Tiara Thomas ile birlikte “Good Morning Gorgeous” yazdı. H.E.R. ayrıca D’Mile ile single’ı üretti ve gitar ile arka vokallere katkıda bulundu.

DJ Khaled’in yer aldığı şarkı “Amazing” ise Blige, Denisia Andrews, Brittany Coney, Khaled, Streetrunner, Tarik Azzouz, Willie Cobbs ve Ellas McDaniels’in ortak mesaisinin ürünü. Ayrıca Khaled, şarkının yapımcılığını Streetrunner ve Azzouz ile birlikte yaptı.

Yeni albüm “Good Morning Gorgeous”, Mary J. Blige’nin 2017 albümü “Strength of a Woman” sonrası kulaklarımıza ulaşacak ilk yeni şarkılarına ev sahipliği yapıyor.

Blige bir basın açıklamasında, “Bu yeni albüm üzerinde çalışmak çok eğlenceliydi” diyor ve ekliyor, “Hayranlarımın, geleceklerin tadına varmaları için bu ilk iki şarkıyı duymaları beni heyecanlandırıyor. Bu süreçte benimle birlikte yürüyen tüm iş arkadaşlarıma ve ortaklarıma minnettarım ve bu yeni müzikle çok eğleneceğini umduğum hayranlarıma daha da minnettarım.”

What's your reaction?

tr_TRTurkish