Kadıköy Çevre Festivali için son başvuru tarihi 10 Nisan

Geçtiğimiz yıl 20 bin ziyaretçiyi ağırlayan Kadıköy Çevre Festivali; bu yılda Selamiçeşme Özgürlük parkında 31 Mayıs – 3 Haziran 2018 tarihlerinde 4 gün boyunca doğayı odağına alan tüm bileşenleri bir araya getiriyor.

Kentte ekolojik yaşam temasının öne çıkarılacağı festivalde, doğaya emek verenler, tüm STK, vakıf ve topluluklarla atölyeler, paneller, söyleşiler, doğa gözlemleri, konserler, film gösterimleri ve tiyatrolar gibi çok sayıda etkinliğin ziyaretçilerle buluşması, her yaştan katılımcının ekolojik yaşama dair deneyimlerini geliştirecekleri etkinlikler sunmayı hedefliyor.

Festival, ekolojik yaşama dair birikim ve deneyimlerini paylaşmak adına festivalde stant açmak, etkinlik düzenlemek (atölyeler, konserler, paneller, tiyatrolar, doğa gözlemleri gibi ) isteyen bütün demokratik kitle örgütlerine, sivil toplum kuruluşlarına, platform ve inisiyatiflerine, ziyaretçilerle beraber ekolojik yaşam için adımlar atma fırsatı sunuyor. Katılım için 10 Nisan 2018 tarihine kadar başvuru formunu doldurmak yeterli.

 

kaynak

tr_TRTurkish