Janet Jackson Hakkındaki Belgesel Dizisinden Fragman Geldi

Janet Jackson hakkındaki dört bölümlük bir belgesel dizisi, İngiltere’de 31 Ocak’tan itibaren Sky Documentaries ve NOW’da prömiyer yapacak ve art arda iki gece boyunca ikişer bölüm yayınlanacak.

Belgesel, Jackson’ın hayat hikayesini “kendi sözleriyle” takip ederken, ilk albümünün çıkışının 40. yılını işaret ediyor.

Yapımın özetine gelecek olursak,

“Janet muazzam bir başarı elde etti ama aynı zamanda inanılmaz bir trajedi yaşadı. Olağanüstü kamu denetimi karşısında çalkantılı bir özel hayata katlandı. Janet Jackson ilk kez özel hayatının kapılarını aralıyor ve yıldızın kameralara yakalanmış en mahrem anlarını gözler önüne seriyor.”

Belgeselin konularını detaylandıran bir açıklama ise şöyle devam ediyor, “Belgesel Janet’e inanılmaz yolculuğunun nerede başladığını görmek için memleketi Gary, Indiana’ya geri dönerken katılıyor. Geriye dönüp kendi hayatına bakmaya ve mücadelesini zirveye taşımaya başlıyor.

“Daha önce hiç olmadığı gibi konuşan Janet, 2004’te Justin Timberlake ile Superbowl görünümü, erkek kardeşi Michael Jackson’ın etrafındaki tartışmalar ve daha sonra anne olması dahil her şeyi tartışıyor.”

tr_TRTurkish