Hair Metal Belgesel Dizisi “Nöthin But A Good Time” Bu Yıl İçinde Yayına Girecek

Paramount+ 80’li yıllara damgasını vuran Hair Metal’i konu alan yeni belgesel dizisi “Nöthin’ But A Good Time: The Uncensored Story Of ’80s Hair Metal”in bu yıl içinde sadece bu serviste yayınlanacağını duyurdu.

Yönetmenliğini Jeff Tremaine’in (“Jackass”, “The Dirt”) üstlendiği üç bölümlük dizi, 80’lerin çılgın hard rock fenomenini gözler önüne seriyor ve aralarında Bret Michaels’ın (POISON), Stephen Pearcy (RATT), Nuno Bettencourt (EXTREME), Dave “Snake” Sabo (SKID ROW), Riki Rachtman (MTV’nin “Headbangers Ball” programı), Corey Taylor (SLIPKNOT) ve Steve-O (“Jackass”) gibi birçok ismin de bulunduğu o dönemi yaşayanlarla yapılan röportajlara yer veriyor.

Rock gazetecileri Tom Beaujour ve Richard Bienstock’un beğenilen “Nöthin But A Good Time: The Uncensored History Of The ’80s Hard Rock Explosion” kitabına dayanan belgesel dizisi, müziğin en ikonik dönemlerinden birine taze ve şok edici derecede samimi bir perde arkası bakışı sunuyor. Her bölüm, nesiller boyu müzikseverleri büyüleyen ve bugüne kadar kültürü etkilemeye devam eden çılgınlığı ve göz kamaştırıcı hırsı gözler önüne seriyor.

Yönetmen Jeff Tremaine şöyle diyor, “Bu belgesel dizi rock ‘n’ roll’un en sıra dışı on yılının bir kutlamasıdır. Bu benim 80’lere aşk mektubum.”

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish