GOSS ve Deniz Tekin’den İçine Sıkıştığımız Karşıt İki Gücün Hikâyesi “İZ” Yayında

Synth-pop ikilisi GOSS ve Deniz Tekin iş birliğinin ürünü “İZ” tüm dijital platformlar ve şarkı sözü klibiyle dinleyiciyle buluştu.

2020 Mayıs ayından bu yana “Anla”, “Seçilmiş Günlerim”, “Bana Kimse Sormadı” ve “Sapa Yol” isimli dört teklisi ve ardından üç şarkıdan oluşan ilk EP’leri “Yeniden” ile dinlediğimiz Kadıköy merkezli synth-pop/electronic rock ikilisi GOSS ve Deniz Tekin iş birliğinden çıkan yeni tekli “İZ”, içine sıkıştığımız modern dünyada karşıt iki gücün hikâyesini, insan doğasına ait olumsuz duygulara dokunarak işliyor.

Agresif gitar tonları, cüretkâr sözler ve karanlık synth melodileri ile beslenen parçada öfke ile korku duyguları hikayedeki dualitenin ana aksını oluşturuyor. GOSS ve Deniz Tekin’in, parça boyunca üzerinde gezindiği hisler, Burcu Dayanıklı’nın illüstrasyonlarıyla görsel dünyaya taşınıyor.

Sözü ve müziği Gözde Oktaş, Serkan Serter ve Deniz Tekin’e ait şarkının prodüksiyonu, mix ve mastering’i ise Aras Tüysüz imzası taşıyor. Ecem Arıcan Turan‘ın animasyonuyla birlikte yayınlanan “İZ” Gülbaba Records etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

tr_TRTurkish