Ezgi Gergin’den Bir Orman Masalı: ‘İz’

Yerli sahnenin ışığı her geçen gün daha da parlaklaşan güçlü kadın figürlerinden Ezgi Gergin’in, GTR Müzik etiketli yepyeni teklisi ‘İz’, klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yayıMlandı.

‘Görmem Lazım’, ‘Herkes Yolunda’, ‘Küf’, ‘Uyandım’, ‘Bazı Şeyler’, ‘Gel de’ teklileri ile yüksek bir başarı grafiği yakalayan Ezgi Gergin herhangi bir kalıba sığmayan derinlikli bestecilik anlayışına şimdi de ‘İz’ şarkısını ekledi.

Sözü Ezgi Gergin’e müziği, düzenlemesi, Tolga Görsev’e ait şarkının, mix’i Tolga Görsev ve Emre Kıral, mastering’i Emre Kıral imzasını taşıyor.

‘İz’, ilkbaharın ılık rüzgarları tenimize dokunurken, güneşin parmaklarıyla teker teker kemiklerimize dokunduğu ve ruhumuza iyi gelen sıcaklık samimiyetinde bir şarkı.

Şarkının; kendi kendine yetebilen, dahasını kendi merakıyla büyüten, çabasızlığın doğallığına duyduğu tutkuyla yola çıkmış bir kadının duyguları kendi özünde nasıl dönüştürdüğünü anlatan bir hikayesi var.

Müzikal altyapısında; Jungle ögeleri barındıran minimal, pop ve alternatif pop janrlarının iç içe geçtiği ‘İz’in video klibini bir ormanın içinde Fatma Nur Yıldız tarafından çekildi.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish