Emir Can İğrek’ten Sürpriz Single: ’Boşuna Nefes Tüketme’

Yılı ‘Parti İptal’ albümünün büyük başarısı ve hepsi kapalı gişe konserlerle geçiren Emir Can İğrek, yılın son sürprizini yeni şarkısı ’Boşuna Nefes Tüketme’ ile yapıyor.

Kariyerine 2015’ten beri 30’dan fazla single ve üç albüm sığdıran Emir Can İğrek, ‘Ali Cabbar’ ile 2023’ün en büyük hitine imza atmıştı. ‘Parti İptal’ albümündeki tüm şarkıları viral olan ve milyonlarca kez dinlenen Emir Can İğrek, yazı da tüm biletleri tükenen kapalı gişe konserlerle geçirmişti.

Üretkenliğinin zirvesindeki Emir Can İğrek müziğiyle damga vurduğu bu yılı sürpriz bir single ile kapatıyor. İğrek’in yeni şarkısı ‘Boşuna Nefes Tüketme’ tüm dijital platformlarda yayında. Kendine has tarzıyla kalıplara sığmayan Emir Can İğrek sözü ve müziği kendisine, aranjesi Yiğit Avcı’ya ait ‘Boşuna Nefes Tüketme’ ile yine hayranlarından büyük ilgi görecek.

Ritmik ve retro melodilerin asi sözlerle buluştuğu ‘Boşuna Nefes Tüketme’ aynı zamanda ufak bir rap verse’ü de içinde barındırıyor. Hypers Music etiketiyle çıkan şarkının eğlenceli klibi ise Mehmet Can Damatoğlu imzasını taşıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish