Covenant Unutulmayacak Bir Konser İçin İstanbul’da

Elektronik, endüstriyel-pop ve synthpop sahnesinin köklü gruplarından İsveçli Covenant, açılışını memleket post-punk sahnesinin ışıldayan ikilisi Ductape’in yapacağı konserde 9 Mart 2024’te Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Eskil Simonsson, Daniel Jonasson ve Andreas Catjar’dan oluşan, 1986 yılında İsveç, Helsingborg’da kurulan ve post-punk devriminin meşalesini taşıyan en mühim grupların başında gelen Covenant, Black Label Events organizasyonuyla İstanbul’da unutulmaz bir konsere imza atacak.

Darkwave, synth, ebm tarzlarının buluşacağı gecede Covenant öncesinde, son yıllar adından sıklıkla söz ettiren Çağla Güleray ve Furkan Güleray’dan oluşan Ankaralı dark wave, synthpop ikilisi Ductape sahne alacak. Gecenin açılışında ise DJ Spectre seyirciyi karşılayacak ve sahne değişiminde de müzik susmayacak.

9 Mart’ta Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi’nde artıbir katkılarıyla gerçekleşecek Covenant & Ductape konserinin biletleri Hammer Müzik, Passo, Bubilet, Bugece, Biletino ve Biletix’te satışta.

Karanlık müziğin çekim merkezi olacak bu unutulmaz konserde şimdiden yerinizi ayırtın.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish