Coldplay Gelecek Albümün İlk Single’ı “feelslikeimfallinginlove”ı Paylaştı

Coldplay, 2021 tarihli albümü “Music of the Spheres”ten bu yana ilk yeni şarkısı ve 4 Ekim’de dinleyiciyle buluşacak onuncu stüdyo albümleri “Moon Music”in ilk single’ı “feelslikeimfallinginlove” ile geri döndü.

Coldplay “feelslikeimfallinginlove”ı ilk olarak bu hafta başında Budapeşte’deki konserleri sırasında seslendirdi. Parçanın prodüktörlüğünü süper prodüktör Max Martin üstlendi.

Coldplay, büyük başarı kazanan “Music of the Spheres Dünya Turu “nu tamamlarken titiz çevre standartlarına uygun olarak yeni albüm “Moon Music”in fiziksel sürümü, her bir kopyası tüketici sonrası atıklardan geri kazanılan dokuz geri dönüştürülmüş PET-plastik şişe içeren 140g EcoRecord rPET LP olarak piyasaya sürülen dünyanın ilk albümü olacak.

Albümün diğer versiyonları arasında, The Ocean Cleanup tarafından Rio Las Vacas Guatemala’dan toplanan %70 nehir plastiğinden oluşan Notebook Edition EcoRecord rPET LP ve tüketici sonrası atık akışlarından elde edilen %90 geri dönüştürülmüş polikarbonattan yapılan bir CD baskısı yer alıyor.

Yeni Coldplay şarkısı “feelslikeimfallinginlove” ve albüm kapak görseli hemen burada.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Coldplay, photo by Anna Lee

Consequence.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish