Çağrı Sinci ve Luke Lincoln’ün Yeni Teklisi “FERAH” Yayında

New Jersey doğumlu rapçi Luke Lincoln ile Çağrı Sinci’nin bir araya geldiği “FERAH” Türkçe Rap sahnesinde doğu ve batı sentezinin bir örneği olarak karşımıza çıkıyor.

“Sırtımda hayalden kambur, peşimde tesadüfler.”

Underground Rap sahnesinin önde gelen isimlerinden Çağrı Sinci’nin ilk bilungual şarkısı olma özelliğini taşıyan “Ferah”, her iki sanatçının da benzersiz tarzlarını bizlere gösteriyor. Luke Lincoln’ün sıra dışı vokalleri ve Çağrı Sinci’nin etkileyici sözlerini barından “Ferah”, d’Art Music Co. etiketiyle dinleyicilerle buluştu.

Gerçek adı Metehan olan Luke Lincoln, Türk göçmen bir ailenin içinde büyüyerek hem Türk kültürüne hem de Amerikan müziğine sıkı sıkıya bağlı bir hayat yaşadı. Genç yaşta babasından aldığı ilhamla müziğe adım atan Lincoln, ilk kez 2019 yılında Çağrı Sinci’nin öncesinde sahne almaya başladı. Birden fazla kez Çağrı Sinci’nin öncesinde sahne alan ve solo konserler de veren Metehan, pandemi dönemini de Türkiye’de geçirdi ve üretimlerini buradan yapmayı sürdürdü. Şimdilerde ise Luke Lincoln mahlasıyla New Jersey’den üretimlerini sürdürmekte.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish