Buğra Pakbeşe’den Modern Dünyanın Karmaşasına İsyan: “Evim Değil”

Buğra Pakbeşe, duygularını müziği aracılığıyla ifade etmeye devam ediyor. Yeni şarkısı “Evim Değil”, modern dünyanın karmaşasına meydan okuyan bir isyanın melodik çığlığı olarak karşımıza çıkıyor.

“Evim Değil”, günümüzün hızlı tempolu yaşam tarzına ayak uyduramayanların hissettikleriyle derin bir bağ kuruyor. Hareketli davulların ve agresif synthesizerların hâkim olduğu bu parça, bireylerin toplumun belirlediği normlara uymakta zorlandığı bir dünyada kendilerini yabancı hissetme duygusunu yansıtıyor. Pakbeşe’nin samimi sözleri ve güçlü vokali, dinleyicilerini içlerindeki öfkeyi ve isyanı ifade etmeye teşvik ediyor.

1997 yılında Ankara’da doğan Buğra Pakbeşe, müziğe olan tutkusunu çocukluktan beri taşıyor. 2017 yılında YouTube platformunda kendi bestelerini ve sözlerini içeren şarkılarını paylaşmaya başlayarak müzik kariyerine adım atan sanatçı, o günden bu yana dinleyicileriyle derin bir bağ kurmayı başardı. Müzikal yolculuğunda solistlik ve çeşitli enstrümanların ustalığını da deneyimleyen Pakbeşe, özellikle söz yazarlığı ve bestecilik konularında kendini geliştirmeye odaklanmış durumda.

“Evim Değil” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish