Bruce Dickinson Yeni Solo Albümünü Duyurdu

Bruce Dickinson yedinci solo albümü “The Mandrake Project”in 2024 yılında dinleyiciyle buluşacağını duyurdu. Iron Maiden solisti ayrıca 2024 İlkbaharında Meksika ve Brezilya’da gerçekleştireceği bir dizi solo turne tarihini de açıkladı.

“The Mandrake Project”, Dickinson’ın 2005 tarihli “Tyranny of Souls”tan bu yana ilk solo çalışması olacak ve uzun süredir birlikte çalıştığı prodüktör Roy Z. ile yeniden bir araya gelecek.

Dickinson basın açıklamasında “Bu albüm benim için çok kişisel bir yolculuk oldu ve bundan son derece gurur duyuyorum” diyor. “Roy Z ve ben yıllardır bunu planlıyor, yazıyor ve kaydediyorduk ve insanların sonunda bunu duyacak olmasından dolayı çok heyecanlıyım. Bunu hayata geçirebilmek için bir araya getirdiğimiz bu muhteşem grupla yola çıkma ihtimali beni daha da heyecanlandırıyor.”

Dickinson sözlerine şunları da ekledi: “Mümkün olduğunca çok yerde, mümkün olduğunca çok insan için çalabileceğimiz kadar çok gösteri yapmayı planlıyoruz! The Mandrake Project’in gerçekte ne olduğuna gelince… her şey yakında ortaya çıkacak!”

Şu ana kadar çıkış tarihi, albüm kapağı veya şarkı listesi gibi başka bir bilgi açıklanmadı; ancak Dickinson albüm için şarkıcının bir aksiyon filmi kahramanı gibi poz verdiği bir görüntünün yer aldığı yeni bir web sitesi açtı.

Albümü destekleyen turnenin ilk ayağı 18 Nisan’da Meksika’nın Guadalajara kentinde başlayacak ve 4 Mayıs’ta Brezilya’nın Sao Paulo kentinde sona erecek.

What's your reaction?

tr_TRTurkish