Bruce Dickinson İlk Solo Türkiye Konseri için İstanbul’da

Metal ve rock sahnesinin en mühim şarkıcı ve müzisyenlerinden, Iron Maiden’ın mikrofon başı kudreti Bruce Dickinson, beklenen solo albümü The Mandrake Project turnesi kapsamında İstanbul’a geliyor.

Aynı zamanda girişimci, radyo yapımcısı, yazar, pilot, iş adamı, eskrimci kimlikleriyle de çağımızın en ikonik isimlerinden Bruce Dickinson, Türkiye’deki ilk solo konseri için 19 Temmuz 2024’te KüçükÇiftlik Park’ta müzikseverlerle buluşacak.

Bruce Dickinson geçen ay yedinci solo albümü olacak “The Mandrake Project”in kesin bir tarih belirtmemekle beraber 2024 yılında dinleyiciyle buluşacağını duyurmuştu. Dickinson ayrıca 2024 ilkbaharında Meksika ve Brezilya’da gerçekleştireceği bir dizi solo turne tarihlerini de açıklamıştı

Dickinson basın açıklamasında gelecek albümle ilgili olarak şu detaylara değinmişti: “Bu albüm benim için çok kişisel bir yolculuk oldu ve bundan son derece gurur duyuyorum” diyor. “Roy Z ve ben yıllardır bunu planlıyor, yazıyor ve kaydediyorduk ve insanların sonunda bunu duyacak olmasından dolayı çok heyecanlıyım. Bunu hayata geçirebilmek için bir araya getirdiğimiz bu muhteşem grupla yola çıkma ihtimali beni daha da heyecanlandırıyor.

Mümkün olduğunca çok yerde, mümkün olduğunca çok insan için çalabileceğimiz kadar çok gösteri yapmayı planlıyoruz! The Mandrake Project’in gerçekte ne olduğuna gelince… her şey yakında ortaya çıkacak!”

“The Mandrake Project”, Dickinson’ın 2005 tarihli “Tyranny of Souls”tan bu yana ilk solo albümü olurken, uzun süredir birlikte çalıştığı prodüktör Roy Z. ile hazırlandı.

Vera Müzik, Hammer Müzik ve %100 Metal iş birliği ile gerçekleşecek 2024’ün en büyük ve iddialı metal müzik etkinliğinde yerinizi almak için biletler çok yakında satışta!

Takipte kalın!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish