Behemoth’un Yeni Şarkısı “Off to War!” Klibiyle Birlikte Yayında

Behemoth, 16 Eylül’de dinleyiciyle buluşacak yeni albümü “Opvs Contra Natvram”ın yeni single’ı “Off to War!”u klibi eşliğinde paylaştı.

Polonyalı black metal grubunun tansiyonu yükselttiği ve punktan extreme metal unsurlarına kadar etkileyici bir sounda oturttuğu şarkı, Påhl Sundström ve Erik Sundström tarafından yönetilen bir klip ile servis edildi.

Grubun solisti Nergal bir basın açıklamasında şarkıyla ilgili olarak, “Militan zamanlar militan müzik getiriyor… Yeni albümdeki kişisel favorilerimden biri olan yeni single’ımız Off To War! ile tempoyu artırıyoruz” dedi. “Bu şarkının öldürücü bir punk bölümü var, tüm zamanların en iyi Behemoth öncülerinden biri ve sonunda hoş bir aşırı metal bükümü var. Çatışma zamanlarında gerçek bir sonik kasırga – keyfini çıkarın, lejyonlar!!”

Geçen ay “Ov My Herculean Exile” isimli çıkış şarkısıyla duyurulan yeni albüm “Opvs Contra Natvram”, pandemi döneminde grubun kendi yapımcılığında kaydedilirken, miks işlemleri Nine Inch Nails ve Tool ile çalışmalarıyla da tanınan ünlü yapımcı Joe Barresi ile birlikte yapıldı.

tr_TRTurkish