Beartooth’un Yeni Albümü “The Surface” Yayında

Beartooth’un beşinci albümü “The Surface”, 13 Ekim’de Red Bull Records aracılığıyla dinleyiciyle buluştu.

Albüm, öncekiler gibi, şeytani duygularını müziğinde ve hayranlarıyla paylaşmaktan hiçbir zaman çekinmeyen şarkıcı Caleb Shomo için son derece kişisel ve güçlü bir yolculuk olarak tanımlanıyor. Bununla birlikte, solist daha iyimser bir bakış açısıyla dönüşüm geçiriyor ve albümü oluşturan şarkılar aracılığıyla hem bir sanatçı hem de bir insan olarak olağanüstü bir büyüme gösteriyor.

 Shomo, “Beartooth’un tüm diskografisi, yıllar boyunca iç monologumun ve duygusal durumumun anlık görüntüleri oldu ve yinelenen bir tema vardı: depresyon ve kendinden nefret etme” diyor.

Neden bu kadar uzun süre böyle hissettiğimi anlamak zor oldu. Pandemi sırasında hayatımda iki farklı yolla karşı karşıya kaldım. Bir – ruh sağlığımın gerçeklerini yönetmek için hiçbir şey yapmamaya devam ediyorum ve nihayetinde ölümümle sonuçlanacak bir kendini yok etme yolunda ilerliyorum. İki – ne kadar zor ya da acı verici olursa olsun, kendimle daha sağlıklı bir ilişki sürdürmek için gereken çalışmayı yapmayı seçmek.”

Shomo sözlerine şöyle devam ediyor: “Bu albüm kendim için yarattığım yeni dünyaya başlangıcımın öyküsü. Sağlık, öz sevgi, pozitiflik, anlayış, sıkı çalışma ve en önemlisi ikinci şanslara odaklanan bir dünya. Günün sonunda, hayat hepimiz için kısa. Sondan kaçamayız, öyleyse neden onunla arkadaş olup kişisel olarak tatmin edici bir hayat yaşamaya odaklanmış bir dünyada yaşamayalım?”

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Beartooth, photo via Atom Splitter PR

What's your reaction?

tr_TRTurkish