Barış Çapkın’dan Duygusal Yeni Şarkı, “Gözlerin mi Kaldı” Yayında

Barış Çapkın yeni şarkısı “Gözlerin mi Kaldı”yı On Air Music markasıyla yayımladı.

Müzik çalışmalarında her zaman ailesi başta olmak üzere, yakın çevresinin aktif desteğini alan Barış Çapkın, bu şarkısında da yine bu geleneği bozmuyor. Demosu sekiz yıl önce kaydedilen, zaman içinde şarkının nakaratına sadık kalınıp, melodik bölümlerde değişiklik yapılarak bugünkü halini alan “Gözlerin mi Kaldı”ya Barış Çapkın’ın eşi Ayşe Çapkın da şarkının söz yazım aşamasında katkı sağladı. Ayrıca şarkının klibinde yer alan ve youtube da Gigi Öğretmen serisiyle tanınan Gizem Çelik eşlik etti.

Ekip oluşturmaya ve oluşan ekiple uzun soluklu çalışmaya inanan Barış Çapkın, “Gözlerin mi Kaldı Bende”nin kapak tasarımını, son dönem yayımladığı şarkılarının kapaklarını tasarlayan ve mr.boyaci olarak bilinen Tahir Keskin’e, şarkının masteringini de -her şarkısında olduğu gibi- Selim Sayarı’nın ustalığına teslim etti.

Şarkının hikâyesini Barış Çapkın şöyle anlatıyor:

Hayat bize acılar yaşatıyor ve bu acıları da yine kendisi tamir ediyor. Yaşadıklarımızdan dersler çıkarıp aynı hataları tekrar yapmamak adına kendimizi motive etmeye çalışsak da yine bizi ve işleri yoluna sokan hayatın akışı oluyor. ‘Gözlerin mi kaldı…’ değer verdiğimiz insanların hayatımızdan çıkmasının ardından yaşadığımız özlemi, acıyı ve hayatın bizi tamir edişini anlatan bir şarkı.”

“Gözlerin mi Kaldı”yı tüm dijital müzik servislerinden dinleyebilir, klibini On Air Music YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish