Barış Çapkın, Geri Dönmek için Geç Kalınmış Seçimleri Anlatıyor: “Bil İstedim” Yayında

Barış Çapkın, sözü ve müziği kendisine ait yeni şarkısı “Bil İstedim”i, On Air Music Co. etiketiyle yayımladı.

Çapkın, şarkının hikayesini şöyle anlatıyor:

Çoğu zaman doğru kararlar aldığımızı düşünürüz. Aldığımız karar ve yaptığımız seçimlerin sonuçlarını bazen hemen, bazen de yıllar sonra görürüz. Bu sonuçların bazıları için hala erken iken, bazıları için ise çok geçtir. İşte bu geri dönmek için geç kalınmış seçimleri anlatan bir şarkı ‘Bil İstedim’.

Hayatta hep doğru yaptığını sanan, hayatın zorluklarıyla başa çıkmayı değil de hep içerisinde bulunduğu günün kolay olan taraflarını tercih eden bir adamın hikayesi…

Arkandan hep sana güldüler

Bil istedim…”

Senaryosu Ayşe Çapkın tarafından yazılan şarkının klibi için Barış Çapkın: “Klibin çekimlerini İzmir’e yakın dokusu bozulmamış bir köyde gerçekleştirdik. Arayışı anlatan klipte neyi aradığımız ve klibin sonunda ne olduğunu da izleyenlere bırakalım…” yorumunda bulunuyor.

Şarkının kapak çalışması ise Türkiye’de ilk yapay zekâ uygulanan kapaklardan olması özelliğini taşıyor. Kapaktaki karakter tamamen şarkının anlamına uygun olarak; gerçekte var olmayan bir kişi olarak yaratıldı.

Mastering işlemleri Selim Sayarı imzası taşıyan; Apple Music Türkiye, Fizy editör listelerinde yer alan ve birçok özel listeye alınan “Bil İstedim”i dijital platformlardan dinleyebilir; klibini ise On Air Music Co. YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish