White Lies’ın Son Albümünün Bonus Baskısından Yeni Single “Trouble In America” Yayında

White Lies’ın son albümü ‘As I Try Not To Fall Apart’ın yakında çıkacak olan Bonus Edition’ından yeni single “Trouble In America”yı yayımlandı.

Dört yeni parçayı içeren Bonus Edition albüm, 21 Ekim 2022 Cuma günü [PIAS] etiketiyle ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde dinleyiciyle buluşacak.

Son albümün kayıt sürecinde albüme son anda dahil edilemeyen şarkılardan biri olan “Trouble In America” için grup, “Bırakması en zor şarkıydı. ‘Am I Really Going to Die’dan birkaç gün sonra yazılmıştı ve aynı dünyada ve enerjide yaşıyor” diyor.”

Şarkıda, bir seri katilin zihniyle, babasının kim olduğunu ve her zaman öyle olduğunu anlayan bir genç kızın arasındaki hikâyeye dalış yapıyoruz.

Albüm, Batı Londra’daki Sleeper Sounds ve Assault & Battery stüdyolarında uzun süredir birlikte çalıştığı Ed Buller ile kaydedildi. Ayrıca ilk albümleri “To Lose My Life…” da dahil olmak üzere Weezer, Panic! At The Disco gibi birçok grubun albümünde çalışmış olan Claudius Mittendorfer, tüm kaydın yapımcılığını ve miksajını üstleniyor.

Fotoğraf: Charles Cave

tr_TRTurkish