The Hives Geri Dönüş Albümünü İlk Single “Bogus Operandi”yi Paylaşarak Duyurdu

The Hives, 10 yılı aşkın süre sonra gelecek stüdyo albümleri “The Death of Randy Fitzsimmons”ı duyurdu. İsveçli rock’çılar 11 Ağustos’ta dinleyiciyle buluşacak albümün duyurusuyla birlikte ilk single “Bogus Operandi”yi paylaştılar.

“The Death of Randy Fitzsimmons”, The Hives’tan bekleyeceğiniz türde absürd bir köken hikayesine sahip. Bir basın açıklamasında grup, 2012’de son albümleri Lex Hives’ı yayımladıklarından bu yana, grubu 30 yıl önce başlatan, “kurucu, akıl hocası ve söz yazarı” olan baş karakterden haber alamadıklarını iddia ediyor. Son zamanlarda, onları Fitzsimmons’ın mezar taşına götüren bir ölüm ilanı buldular; kazdıklarında ise bir ceset değil, demo kasetleri ve Randy Fitzsimmons’ın Ölümü’nü planlayan bir kâğıt parçası buldular.

Şarkıcı Howlin’ Pelle Almqvist albüm hakkında şunları söyledi: “Olgunluk veya bunun gibi bir saçmalık yok, çünkü kim olgun rock’n’roll ister? İnsanların her zaman yanlış yaptığı yer burası, hissediyorum. ‘Rock’n’roll gibi ama yetişkin’, bunu kimse istemez! Rock’n’roll büyüyemez, sürekli bir gençlik ve bu albüm tam olarak böyle hissettiriyor, hepsi bizim heyecanımıza bağlı ve bu haltı taklit edemezsiniz.

Yapımcılığını Patrik Berger’in (Lana Del Rey, Robyn, Charli XCX) üstlendiği “The Death of Randy Fitzsimmons”, grubun basçı Dr. Matt Destruction’ın yerini alan The Johan And Only ile ilk albümü.

Albümden paylaşılan ilk şarkı “Bogus Operandi, Aube Perrie tarafından yönetilen klip ile servis edildi.

Aşağıda yeni şarkıyla birlikte albüm şarkı listesi ve kapak görselini bulabilirsiniz.

The Hives “The Death of Randy Fitzsimmons” şarkı listesi:

01. Bogus Operandi

02. Trapdoor Solution

03. Countdown to Shutdown

04. Rigor Mortis Radio

05. Stick Up

06. Smoke & Mirrors

07. Crash Into the Weekend

08. Two Kinds of Trouble

09. The Way the Story Goes

10. The Bomb

11. What Did I Ever Do to You?

12. Step Out of the Way

The Hives, photo by Bisse Bengtsson

consequence.net

tr_TRTurkish