Şubat Ayında BluTV’de Neler İzleyeceğiz?

BluTV, şubat ayını sinemaseverleri heyecanlandıracak film, dizi ve belgesellerle karşılıyor. Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ın başrollerini üstlendiği, BluTV’nin ortak yapımcılığını üstlendiği ödüllü film ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’, sinemalardan sonra ilk kez ve sadece BluTV platformunda izleyicilerle buluşuyor. Nisan Dağ’ın ödüllü filmi ‘Bir Nefes Daha’ ile Martin Freeman’lı suç dizisi ‘The Responder’ da sadece BluTV’de izlenebilecek.

Altın Palmiye ödüllü ‘Mon Roi’, zengin oyuncu kadrosuna sahip ‘Dark Waters’, üç Oscar ödüllü ‘Whiplash’, ‘The End of the Tour’, usta yönetmen Terry Gilliam’ın 20 yılı aşkın sürede çektiği ‘The Man Who Killed Don Quixote’ ve ‘Spring Breakers’ şubat ayında yayına giren filmler arasında yer alıyor. Ayrıca Özcan Deniz’in yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Öteki Taraf’ filmi de platformda yer alacak.

 Arsène Wenger’in kariyerini merkezine alan ve Wenger’in Arsenal Futbol Kulübü ile ulaştığı başarıları ve de dünya futboluna katkılarını gözler önüne seren ‘Arsène Wenger: Invincible’ belgeseli de bu ay BLU TV’de.


FİLMLER

İnsanlar İkiye Ayrılır

Bir Nefes Daha

Mon Roi

Dark Waters

Whiplash

The End of the Tour

The Man Who Killed Don Quixote

Spring Breakers

Öteki Taraf

DİZİLER

The Responder

BELGESEL SERİLER

Secrets of the Salisbury Poisonings

Discovering David Dobrik

Arsène Wenger: Invincible

tr_TRTurkish