Serbest Radikal ve Aynı Adam Soruyor: “Bu kafa böyle geçer mi?”

Sahi kafalar ne alemde?

Elektrik gitarda Serbest Radikal Gökhan Eyüp Çiftçi, vokalde Aynı Adam Buğra Canlı’yı duyduğumuz, Serbest Radikal’in dört, Aynı Adam’ın üçüncü teklisi ‘Bu kafa böyle geçer mi?’, Tamar Records etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında!

İkili, yeni teklilerini kendi grupları ile yayınlamanın yanında aynı gruplarda da eş zamanlı birlikte çalıyorlar. Aynı Adam’da Gökhan’ı bas gitarda, Serbest Radikal’de Buğra’yı vokalde duyabilirsiniz.

Gelelim kafalara? Kafalar biraz karışık. Çelişkili. Güvenli güvensiz. Anlamlı anlamsız. Huzurlu huzursuz. Geçiyor mu? Geçiyor. Sarılacak bi dal bulanlar bulamayanlara uzatsın. Sorunları paspas altına süpürmek ve orada olduklarını hep bilmek çoğunlukla bir tek anlamlı bağlantıya bakar.

Serbest Radikal, geçtiğimiz aylarda: ’Sorun Onlarda’, ‘Aynı Günü Soluyanlar’ ve ‘Antioksidan’ teklilerini yayınladı. Eş zamanlı Aynı Adam: ’Çıplaklar Ülkesi’ ve ‘Şerdoğan’ teklileri ile alternatif Türkçe Rock’ta kilometre taşlarını dizmeye başladı.

Aynı Adam ve Serbest Radikal yakında duyuracakları yeni tekli çalışmaları ‘Fail-i Meçhuller’ ve ‘Pusulasız Kafile’ için kayıt sürecindeler.

tr_TRTurkish