Ross Halfin imzalı Bir Randy Rhoads Fotoğraf Kitabı Geliyor

Tüm zamanların en ilham verici hard rock / heavy metal gitaristlerinden biri olan Randy Rhoads’un kariyerini taçlandıracak Ross Halfin imzalı bir fotoğraf kitabı geliyor.

Halfin’in kişisel arşivinden seçilen birçok klasik ve daha önce görülmemiş fotoğrafın yer aldığı “Randy Rhoads By Ross Halfin” isimli kitap için Ross Halfin, Rufus Publications ile birlikte çalıştı.

Üç baskı halinde satışa sunulacak 280 sayfalık kitap yüzlerce etkileyici fotoğrafla birlikte Ozzy Osbourne’un özel bir giriş yazısı ve Rhoads hayranı gitarist Tom Morello’nun bir sonsözünü içeriyor.

Quiet Riot’un kurucularından olmakla birlikte en çok Ozzy Osbourne ile çalışmalarıyla zihinlere kazınan Randy Rhoads. 19 Mart 1982’de akıl almaz bir uçak kazasında yaşamını yitirdiğinde henüz 25 yaşındaydı.

Ozzy Osbourne “Biography: The Nine Lives Of Ozzy Osbourne” isimli belgeselde Black Sabbath’tan ayrıldıktan sonra Rhoads ile ilk tanışmasını şöyle ifade ediyor: “Onun ekstra özel bir şey olduğunu içgüdüsel olarak biliyordum. Tanrı’nın bir hediyesi gibiydi – çok iyi çalıştık Randy ve ben bir takım gibiydik.”

Bana verdiği bir şey umuttu, devam etmem için bana bir neden verdi. Bana karşı sabrı vardı, bu harikaydı. Birlikte çalışmak harikaydı. Benden en iyisini aldı. Çok eğlendik” diyen Ozzy ekliyor, “Randy Rhoads’ın öldüğü gün, bir parçamın öldüğü gündü.”

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish