Rammstein Solisti Till Lindemann’dan Yeni Şarkı “Ich Hasse Kinder”

Alman endüstriyel metal devi Rammstein’in şarkıcısı Till Lindemann yeni solo şarkısı “Ich Hasse Kinder”i klibiyle birlikte paylaştı.

Şarkının yapımcılığını Rammstein ile 2019’daki dönüş albümünde çalışan Sky Van Hoff üstlenirken, klibin yönetmenliğini Lindemann’ın son Live In Moscow konser filminde çalışan Serghey Grey üstlendi.

Hassas içeriklerin yer aldığı bir tür intikam fantezisi niteliğindeki klipte Lindemann bir okul lideri olarak çıkıyor karşımıza ve daha neler neler.

Ayrıca şarkı, Till Lindemann’ın 28 Temmuz’da Almanya’daki Wacken Festivali’ndeki ilk solo performansından önce 9 Temmuz’da; AlterBoyz ve Ship Her Son remixleri tarafından desteklenen, bir CD digipack ve 7 inçlik kırmızı plak olarak satışa sunulacak.

Till Lindemann Nisan ayının sonlarında, sinema filmi “Devyatayev” için tamamen Rusça söylenen ve ilk olarak 1939’da Mark Bernes tarafından seslendirilen “Lubimiy Gorod” adlı bir Rus piyano baladı olan bir diğer solo şarkısını yayımlamıştı.

Lindemann’ın yakın zamanda bir solo albüm yayımlayıp yayımlamayacağı henüz bilinmiyor ancak kulaklarımıza ulaşan iki şarkı gelecek olası bir albüm için beklentiyi yükseltiyor.

tr_TRTurkish