Rage Against the Machine 40 Duraklı Birleşme Turnesinin Detaylarını Duyurdu

Rage Against the Machine, yaklaşık on yıl içindeki ilk konserlerini verecekleri 40 duraktan oluşan büyük bir yeniden birleşme turnesinin detaylarını açıkladı.

Zack de la Rocha, Tom Morello, Brad Wilk ve Tim Commferford, Meksika sınırı yakınındaki El Paso, Teksas, Las Cruses, New Mexico; ve Glendale, Arizona’yı kapsayan üç gösteri ile  Mart ayında başlayan sahneye geri dönecek. Grup daha sonra, 2020 Coachella Festivali’de sahne almak üzere Nisan ayında Indio, Kaliforniya’da olacak.

Devamında da kuzeye doğru yönelecek topluluk, Boston Calling, Firefly Müzik Festivali ve Ottawa Bluesfest de dahil olmak üzere arena konserleri ve festival katılımlarını içeren kapsamlı bir Kuzey Amerika turuna başlayacak.

Turne bunula da sınırlı değil. Rage Against The Machine, Ağustos ayının sonları ve Eylül ayının başlarında Avrupa’daki konser ve festivallerde dinleyiciyle kucaklaşmaya hazırlanıyor.

Ayrıca turnenin büyük bölümünde açılış grubu olarak, bu baharda “RTJ4” isimli yeni albümlerini çıkarmaya hazırlanan, Killer Mike ve El-P’den oluşan kışkırtıcı rap ikilisi “Run the Jewels” da Rage Against the Machine’e eşlik edecek.

Grup, El Paso, Las Cruces ve Glendale’deki ilk üç gösteriden elde ettikleri gelirin göçmen hakları örgütlerine gideceğini duyurdu.

Kapak Fotoğrafı: Robin Harper

tr_TRTurkish