Paul McCartney ile Rick Rubin Belgeselinden İlk Fragman Paylaşıldı

Paul McCartney, Hulu’nun altı bölümlük belgesel dizisi “McCartney 3, 2, 1”in yeni fragmanında yapımcı Rick Rubin ile bazı The Beatles ve solo klasiklerini masaya yatırıyor.

Fragman, McCartney ve Rubin’in bir kayıt konsolunun başında durup The Beatles’ın liste başı Abbey Road single’ı “Come Together”da Ringo Starr’ın ünlü davul dolgularına hayran kalmalarıyla başlıyor. İki müzik ikonu, “All My Loving”, “And I Love Onu”, “With a Little Help From My Friends” ve “Maybe I’m Manzed” gibi diğer McCartney bestelerini ve ortak yazarlığını tartışıyor.

16 Temmuz’da dijital yayın platformu Hulu üzerinden gösterime girecek ve siyah beyaz çekilen dizinin fragmanı, “anlatılmamış hikayeler”, “duyulmamış müzikler”, “unutulmaz anılar” ve elbette birçok tanıdık şarkıyı da içeriyor.

McCartney’in, George Harrison, Ringo Starr ve John Lennon ile çalıştığı ilk günlerini hatırladığı için, fragman tek başına oldukça derin. Görünüşe göre, McCartney’i bile şok eden “Lucy In the Sky With Diamonds” şarkısından, yüksek notalara çıktığı oldukça sert bir vokal kaydı gibi, eski The Beatles parçalarının son hallerine dahil edilmemiş bazı bölümlerini duyacağız.

tr_TRTurkish