Ödüllü Yazar Tom Hillebrand’dan Montekripto Çıktı

Uluslararası Çoksatan Kitapların Ödüllü YazarıTom Hillebrand’dan Yeni Finans Ekonomisi Hakkında Yazılmış, Son Derece Heyecan Verici ve Güncel Bir Siyasi Gerilim Romanı: Montekripto

Romanları pek çok farklı dile çevrilip uluslararası sahada geniş bir okur kitlesine ulaşan gazeteci yazar Tom Hillebrand’ın kaleminden Montekripto Altın Kitaplar etiketiyle piyasaya çıktı. Eserleriyle pek çok farklı platformda ‘en iyi roman’ ödülüne layık görülen ve ‘Alman Bilim Kurgu Ödülü’nün sahibi olan Tom Hillebrand, Montekripto’da okurlarını uluslararası finans ekonomisi üzerine kurguladığı heyecan verici bir hikâyeye ortak ediyor.

Garip kişiliğiyle tanınan Kaliforniyalı girişimci Gregory Hollister, parasının çoğunu Bitcoin’e yatırmıştır. Paranoyak Kaliforniyalı trajik bir kazada ölünce servetini bulmak için müthiş bir av başlar, ancak adam hazineyi çok iyi saklamıştır. Peki, olayın üzerine üşüşen medyanın Montekripto diye adlandırdığı dijital

hazine nerededir?

Hollister’ın kız kardeşi kayıp serveti bulması için özel dedektif Ed Dante’yle anlaşır. Dante yaptığı araştırmalar sonucunda başkalarının da Montekripto’nun pesinde olduğunu fark eder. Hazinenin birkaç milyar dolar olduğu söylentileri göz önüne alındığında bu durum çok da şaşırtıcı görünmez; ancak hazinenin peşine düsenler sıradan hazine avcıları değildir. Ve cevaplanması gereken pek çok soru vardır.

Neden yabancı istihbarat teşkilatları, FBI ve mafya hazineyle bu kadar yakından ilgilenir? Hollister’ın mirası birkaç milyar dolarlık dijital madeni paradan daha fazlası mıdır?

Montekripto tüm küresel ekonomiyi uçuruma sürükleyebilecek muazzam bir mali skandalın anahtarı mıdır? Dijital hazine yanlış ellere geçmeden önce Montekripto’nun gizemi çözülebilecek midir?

Dante’nin kafasında sorular art arda sıralanırken Los Angeles’tan New York ve Frankfurt’a uzanıp, İsviçre’nin “Kripto Vadisi” Zug’a kadar sürecek dünya çapında bir av başlar.

Orijinal adı: Montecrypto

Sayfa Sayısı: 448

Fiyatı: 120.00 TL

Dağıtım Tarihi: 09.02.2023

tr_TRTurkish