Odesza Başarılı Yürüyüşüne “The Last Goodbye Remixes No 1 EP”siyle Devam Ediyor

Grammy adayı elektronik müzik ikilisi Odesza, dinleyiciler ve eleştirmenlerce büyük beğeniyle karşılanan “The Last Goodbye” albümünün yayımlanması ve sonrasında başarılı bir yıl geçiriyor.

Billboard, albümü “yemyeşil ses manzaraları, görkemli anlar ve eşit derecede karmaşık ve duygusal prodüksiyonlarla dolu” ifadesiyle tanımlarken. “Love Letter (feat. The Knocks)” için Simone Ashley’nin başrolde oynadığı sinematik bir kısa film müzik videosu yayınladı ve ikili ABD çapında, kapalı gişe geçen kapsamlı bir turneye çıktı.

Harrison Mills ve Clayton Knight’ın hayat verdiği Odesza şimdi ise albümden yeni dokunuşlar sunan “The Last Goodbye Remixes No 1 EP”si ile bu başarılı gidişatı taçlandırıyor.

Odesza DJ Seinfeld, Gilligan Moss, Devault, Nils Hoffmann ve Eli & Fur’ün katılımıyla nostaljik ve dönüştürücü albümden bölümleri yeniden tasarlayan “The Last Goodbye Remixes No° 1′ EP”nin piyasaya sürülmesiyle heyecan verici ivmeyi sürdürüyor.

Harrison ve Clay, “’The Last Goodbye’ı ortaya çıkartırken, yapımcılar olarak kendi ses sınırlarımızı zorlamak, farklı alanlara geçmek ve geçmişte sahip olduğumuzdan yeni teknikler denemek için çok uğraştık” diyor ve ekliyor,

Albüm gerçekten bizim için bir evrimdi. Remixes N° 1 paketi bu değerin bir uzantısıdır. Bu, albümün bir keşfi ve yeniden yorumlanması ve bu yapımcıların parçaları alıp kendi bakış açılarını getirmelerini görmek gerçekten eğlenceliydi. Üzerine koydukları yeni dönüşü gerçekten takdir ediyoruz ve bu koleksiyonun bir araya getirilmesinde yer alan tüm sanatçılara teşekkür ediyoruz.”

What's your reaction?

tr_TRTurkish