Nita Strauss Beklenen İkinci Solo Albümü Hakkında Konuştu

Rock ve metal sahnesinin en sıkı kadın gitaristlerinden, eski Alice Cooper ve şimdiki Demi Lovato gitaristi Nita Strauss, Detroit’in WRIF radyo istasyonundan Meltdown’a uzun zamandır beklenen ikinci solo albümünün durumu hakkında konuştu.

Blabbermouth.Net’in haberine göre Strauss şu açıklamalarda bulundu,

Birkaç hafta önce ‘Summer Storm’ adlı bir single yayımladım. Bu, yakında çıkacak albümümden ikinci single. Bu enstrümantal, o yüzden beni köklerime geri götürüyor, bildiğim şeye. Konuk vokalistli bir sonraki single çok çok yakında çıkacak. Son derece heyecanlandığım, en sevdiğim şarkıcılardan biri ve uzun zamandır birlikte çalışmak istediğimi söylediğim biri. Bu yüzden bunu dünyaya duyuracağım için çok heyecanlıyım. Müzik videosuna son rötuşları yapıyoruz ve sonrasında izleyebileceksiniz.”

“Yeni albüm, konuk vokalistler ve yarı yarıya enstrümantal şarkılardan oluşacak, bu yüzden yakında ortaya çıkacak bunun gibi çok daha havalı şeylere sahip olacaksınız.”

“Summer Storm”, Nita’nın son ABD turunda çekilen bir canlı müzik videosuyla birlikte ağustos ayının sonlarında yayımlanmıştı.

Şarkı, Strauss’un, Dısturbed’dan David Draiman’ın konuk vokallerinin yer aldığı ve Nita’nın Active Rock Radio’da 1 numaraya ulaşan ilk solo kadın olduğunu gösteren, son derece başarılı “Dead Inside” adlı önceki single’ının ardından enstrümantal köklerine geri döndüğü şarkıydı.

Blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish