Nightwish Solisti Floor Jansen’in Yeni Şarkısı “Invincible” Yayında

Fin senfonik metal grubu Nightwish’in solisti Floor Jansen, yeni solo single’ı “Invincible”ı paylaştı.

Şarkıcının yaklaşmakta olan ilk solo albümü “Paragon”dan kulaklarımıza ulaşan ve orijinal olarak Invictus Games için özel olarak yazılan şarkı, Travma Sonrası Stres Bozukluğunun önemi konusunu ve yalnızca savaş gazileri için değil toplumdaki tüm bireyler üzerindeki etkilerini ele alıyor.

Yaşamı boyunca on üç kişiden birinin Travma Sonrası Stres Bozukluğundan etkilendiği ve kadınların bunu geliştirme olasılığının erkeklere göre iki kat daha fazla olduğu düşünüldüğünde, şarkının pek çok kişide yankı uyandırması olası.

Şarkı bu misyonunun yanında aynı zamanda bir umut, güç ve dayanıklılık mesajı niteliğiyle de öne çıkıyor. Sözel içeriğiyle en karanlık zamanlardan bile her zaman daha güçlü çıkma olasılığının olduğunu güçlü bir şekilde hatırlatıyor.

Floor Jansen’in 24 Mart’ta dinleyiciyle buluşacak ilk solo albümü “Paragon”, Hollandalı şarkıcının etkileyici ses aralığını ve güçlü sesini, kariyerinin seslerinden etkilenen çeşitli pop-infüzyon şarkılar ve duygusal baladlardan oluşan bir koleksiyon olarak tanımlanıyor.

Jansen albümle ilgili olarak, “Kendini yenilemek ve bilinmeyene sıçramak insanı büyütür” diyor ve ekliyor “Yaşlanmak herkesin sahip olmadığı bir hediyedir. Yapabileceğimi hiç bilmediğim bir albüm yapan şanslı bir kadınım. Hatta beni tanımlayan bir albüm. ‘PARAGON’uma ulaştım! Bu işten çok gurur duyuyorum! Ve bu güzel hayatta beni buraya getiren tüm harika insanlara minnettarım!”

Yeni şarkı “Invincible” ile birlikte şu ana kadar “Me Without You”, “Storm” ve “Fire” şarkıları paylaşılan albüm, parlak yapım kalitesi ve Jansen’in güçlü vokal performansıyla hem pop müzik hem de metal dinleyicisini yakalayacak etkiyi barındırıyor.

Floor Jansen “Paragon” şarkı listesi:

01. My Paragon

02. Daydream

03. Invincible

04. Hope

05. Come Full Circle

06. Storm

07. Me Without You

08. The Calm

09. Armoured Wings

10. Fire

blabbermouth.net

tr_TRTurkish