MØ Dinleyicilerine Adadığı Yeni Şarkısı “Kindness”ı Paylaştı

Danimarkalı şarkıcı, besteci ve yapımcı MØ, hayranlarına adadığı marş misali bir dans şarkısı olan yeni single’ı “Kindness”ı yayımladı.

Şarkıcı yeni parçayı Ariel Rechtshaid, Jam City ve Yangze ile birlikte yazarken, yaylılara dayalı prodüksiyonuyla öne çıkan şarkı, izolasyondan ve karanlıktan çıkışa dayalı sözleriyle dikkat çekiyor.

MØ yaptığı açıklamada şarkının ortaya çıkış süreciyle ilgili olarak, “Birçok insan gibi fiziksel dünyadan kopmuş hissettiğim bir zamanda yazdım” diyor ve ekliyor, “Kopenhag’daki ilk demoyu arkadaşım Yangze’nin ritmiyle yazdım. Ariel Rechtshaid daha sonra sürece katıldı ve çevrimiçi olarak ve farklı zaman dilimlerinde çalışarak bu şarkının şekillenmesini sağladık.”

İzolasyon sürecinde hayranlarından ve küçük çevrimiçi topluluğundan müteşekkir olduğu bir destek aldığını belirten MØ, hayranlarına instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir notla teşekkür etti.

Yine de en büyük nimet, bu koşulsuz sevgiye çevrimiçi topluluklardan tanık olmak ve almaktı. TEŞEKKÜRLER! TEŞEKKÜRLER! Size nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum ama bu şarkıyı sizden ilham alarak yazdım.”

“Kindness”, “Live to Survive”den bu yana şarkıcının üç yıl aradan sonra kulaklarımıza ulaşan ilk yeni şarkısı oluyor. “Forever Neverland” isimli son albümünü 2018’in Ekim ayında dinleyiciyle buluşturan MØ o zamandan beri, Smashing Pumpkins hiti “Bullet with Butterfly Wings” yorumunun da yer aldığı “MMMMØ – The Mix” adlı 2019 tarihli mixtape için Walshy Fire ile birlikte çalıştı.

Kapak fotoğrafı: Fryd Frydendahl

tr_TRTurkish